Často kladené otázky

Projděte si odpovědi na nejčastější otázky našich zákazníků.

Thajskou masáž si nejsnáze zarezervujete přímo na našich webových stránkách. V rezervačním systému uvidíte volné termíny a jednoduše si zde zvolíte typ i délku masáže. Využít můžete také rezervaci po telefonu. Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 734 331 444.

Pro maximální využití všech pozitivních účinků thajské masáže doporučujeme návštěvu salonu jednou týdně. Pokud vám to nabitý kalendář neumožňuje, zkuste si na masáž vyhradit čas alespoň jednou za měsíc.

Při nachlazení či nevolnosti masáž raději odložte. V případě dlouhodobých zdravotních problémů vhodnost masáže konzultujte s lékařem.

Masáže nejsou věkově omezené. Terapeutky postup a intenzitu vždy přizpůsobí konkrétní osobě. U dětí a seniorů jsou většinou vhodnější méně invazivní procedury, například olejové masáže.

U vás doma nebo v hotelu jsme schopni zajistit základní masáže, tedy Classic Thai, Thai Oil, Aroma Relax, Back Pain Relief a Sports Deep Muscle Recovery. Speciální rituály, masáž chodidel nebo obličejové procedury si vychutnáte pouze u nás v salonu.

Salon se nachází v samotném centru Prahy v ulici Elišky Krásnohorské ve čtvrti Josefov. V těsné blízkosti (cca 200 metrů od salonu) najdete tramvajovou a autobusovou zastávku Právnická fakulta.
Escape Spa Massage
Elišky Krásnohorské 133/11
110 00 Praha 1 – Josefov
Česká republika
GPS: 50.0905736N, 14.4195211E

Telefon: +420 734 331 444
E-mail: info@escapemassage.cz

Auto můžete zaparkovat například v podzemních garážích Rudolfinum. Garáže jsou od salonu vzdálené zhruba 6 minut chůze. Alternativu představuje Parking Palladium. Z garáží pod obchodním centrem k nám pěšky dorazíte přibližně za 10 minut.

Při online rezervaci budete odkázáni na zabezpečenou platební bránu, kde masáž uhradíte kartou. Na recepci přijímáme kromě platební karty i hotovost.

Pro optimální relaxaci doporučujeme při první návštěvě proceduru trvající 90 minut. Ideální volbou na začátek je například Aroma Relax nebo kterýkoliv z našich rituálů.

Před první masáží se do salonu dostavte raději s drobným předstihem (cca 15–20 minut). Terapeutky s vámi proberou vaše přání, preference a také celkový zdravotní stav. Poté vás zavedou k lůžku, kde budete mít soukromí na převlečení.

Další postup se liší podle zvolené procedury. Například tradiční thajská masáž se provádí přes volný úbor (triko a tříčtvrteční kalhoty), který vám před masáží připravíme. Při olejové masáži ležíte na lůžku ve spodním prádle nebo zcela nazí (vhodné pro maximální pohodlí). Využít můžete naše jednorázové spodní prádlo nebo zůstat ve vlastním. Počítejte ale s tím, že při masáži může dojít k jeho znečištění. Dámám doporučujeme pro větší komfort svléknout podprsenku.

Po vysvléknutí si zakryjte intimní partie ručníkem, lehněte si na lůžko a vyčkejte na příchod masérky. Uvolněte se a soustřeďte se na správné dýchání. Intenzitu masáže si podle potřeby upravíte hesly SOFT (žádost o jemnější masáž) a STRONG (žádost o silnější masáž).

Blahodárné oleje potřebují dostatek času na vstřebání. Proto vám po olejových masážích doporučujeme vynechat sprchu. Přebytečný olej můžete utřít do ručníku.

Masáž nevyžaduje žádnou složitou přípravu. Do salonu se ideálně dostavte 15 minut před začátkem masáže, ať máte dostatek času na převlečení a případnou sprchu.

Zhruba hodinu před masáží doporučujeme nejíst. Vynechat byste pochopitelně měli i alkohol. Během celého dne se soustřeďte na dodržování pitného režimu. V den masáže byste měli vypít nejméně o půl litru tekutin více než obvykle.

Dárkový poukaz vám vystavíme na vybranou proceduru nebo v hodnotě 1 500 Kč, 3 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč.

Během rezervace procedury v systému ESCAPE TIME zadáte číslo a PIN dárkového poukazu. Voucher může být uplatněn také telefonicky při rezervaci masáže na čísle +420 734 331 444.

Dárkové poukazy mají neomezenou platnost. Svůj poukaz tak využijete kdykoliv.

Dárkový poukaz není vystavený na žádné konkrétní jméno (k personalizaci poukazu slouží elegantní obálka). Voucher tedy může využít každý, kdo ho obdrží.

Jde o unikátní číselný kód, který je přiřazený ke každému voucheru. Slouží k identifikaci a ověření platnosti poukazu. Na základě PINu a čísla voucheru můžete dárkový poukaz uplatnit. Proto PIN raději nikomu nesdělujte.

Voucher vystavený na peněžní částku si můžete po založení Escape VIP účtu převést na kredit. Ten pak využijete pro zaplacení jakékoliv procedury. Kreditem můžete uhradit pouze služby v plné výši, jejich doplácení není možné.

Při ztrátě poukazu nás kontaktujte, společnými silami voucher v systému jistě dohledáme. Budeme k tomu od vás potřebovat co nejvíce informací o pořízení poukazu, například datum a čas nákupu nebo typ poukazu. I z těchto důvodů doporučujeme vouchery pořizovat prostřednictvím Escape VIP účtu, který vám zajistí rychlé a snadné dohledání nákupu.

Nemůžete najít odpověď?

Napište nám na e-mail info@escapemassage.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.

escapemassage.cz/kontakt