Thajské masáže Praha

Proč navštívit thajské masáže v Praze?

Dnešní uspěchaný svět na nás klade vysoké nároky. Abychom si s každodenními úkoly poradili a zároveň zůstali zdraví, musíme tělu v pravý čas dopřát pořádný odpočinek. Thajské masáže představují tradiční a lety prověřenou relaxační metodu. Pomáhají snížit svalové napětí, odblokovat stres a uvolnit tělo i mysl.

Zažijte originální thajské masáže v Praze. Escape vám poskytne únik od každodenních starostí v samotném srdci Starého Města. Naše terapeutky získaly odborné znalosti a bohaté zkušenosti přímo v Thajsku. V nabídce najdete tradiční thajské masáže i speciální rituály kombinující aromaterapeutickou masáž s obličejovými procedurami.

Jaké masáže nabízíme?

Tradiční thajská masáž

Základ tradiční thajské masáže tvoří stlačování tlakových bodů. Procedura zahrnuje také prvky jógy a strečinku. Terapeutky se při masáži zaměřují na energetické tělo prostřednictvím deseti energetických drah (senů). Masáž probíhá přes volný oděv a působí regeneračně na celý organismus.

Olejová masáž

Oproti tradiční thajské masáži je mírnější, méně se zde využívá tlaková metoda. Masérky se soustředí hlavně na uvolnění svalového napětí za použití blahodárných přírodních olejů. Olejová masáž přináší relaxační účinek a celkové zklidnění organismu. Příjemná vůně olejů uspokojí i vaše čichové smysly.

Rituály Escape

Naše unikátní procedury, které vám zajistí krásu a zdraví od hlavy až k patě. Zahrnují obličejovou masáž, ošetření pleti, aromaterapeutickou masáž celého těla a masáž chodidel. V nabídce naleznete rituály s uklidňujícími, omlazujícími nebo hubnoucími účinky. Všechny rituály přináší kromě relaxace také nevšední zážitek.

Cílené masáže

Masáže zaměřené na konkrétní část těla. Pro osoby se sedavým zaměstnáním máme připravenou masáž zad a šíje, unaveným nohám uleví masáž chodidel. Nejen pro ženy jsme vytvořili speciální masáže obličeje, které jsou spojené s obličejovým ošetřením.

Prodlužte si únik z uspěchaného světa

Po masáži u nás můžete odpočívat, jak dlouho si budete přát. Doporučujeme vám alespoň několikaminutový odpočinek, při kterém necháte masáž doznít.

Před vykročením do centra Prahy si v salonu vychutnejte šálek teplého bylinkového čaje. Dostanete ho od nás zdarma po každé proceduře. Dopřát si můžete i drobné občerstvení.
Rezervovat masáž

Nechte se hýčkat přírodními produkty

Během masáží používáme výhradně přírodní produkty, které jsou šetrné k vaší pleti a pokožce. Základ našich aromaterapeutických olejů i dalších přípravků tvoří rostlinné oleje a extrakty.

Absence parabenů, umělých barviv a dalších chemických látek minimalizuje riziko alergických reakcí. Přírodní složení produktů navíc přispívá k obnovení přirozené rovnováhy těla a mysli.

Blahodárné účinky thajské masáže

Relaxace celého těla

Při thajské masáži se pracuje s celým tělem. Nedílnou součástí masáže jsou protahovací polohy a stlačování tlakových bodů. Cílem je zprůchodnění energetických drah od chodidel až po temeno hlavy.

Snížení svalového napětí

Thajská masáž je efektivní při odstraňování svalové bolesti a napětí. Používané jógové prvky zmírňují ztuhlost svalů, zvyšují rozsah pohybu a podporují celkovou pružnost těla.

Vylučování toxinů

Díky stimulaci krevního oběhu a otevření energetických drah dochází při thajské masáži k vylučování toxinů. Škodlivé látky se uvolňují ze svalů, kloubů i tkání.

Zmírnění stresu

Thajské masáže jsou účinnou metodou v boji proti stresu. Prokázaly to například studie sledující hladiny stresových markerů ve slinách bezprostředně po masáži.

Navození pohody a pocitu štěstí

Zatímco hladina stresových hormonů při thajské masáži klesá, tělo produkuje více serotoninu a dopaminu – tzv. hormonů štěstí. Z masáže proto odcházíte s úsměvem na tváři.

Uvolnění mysli

Relaxační prostředí, uklidňující hudba a vůně esenciálních olejů přispívají k odreagování a navození pocitu harmonie. Každodenní starosti se při thajské masáži rychle rozplynou.

Pro koho je thajská masáž vhodná?

Thajská masáž je vhodná pro každého, kdo v uspěchané době touží po uvolnění těla a mysli. V období duševního napětí pomůže nastolit klid a harmonii. Masáž pomáhá v boji proti stresu, úzkosti nebo nespavosti.

Procedura je prospěšná při problémech způsobených špatným držením těla či sedavým způsobem života. Thajskou masáž ocení i sportovci, kteří hledají úlevu pro unavené svaly.
Vybrat masáž

Originální thajské masáže v Praze

Naše masérky získaly odborné vzdělání a bohaté zkušenosti s terapií přímo v Thajsku. Disponují také certifikacemi od českého ministerstva průmyslu a obchodu.

Terapeutky své schopnosti a dovednosti pravidelně zdokonalují na odborných školeních. U každé masáže jsme proto schopni garantovat prvotřídní kvalitu.
Rezervovat masáž

Často kladené otázky

Thajskou masáž si nejsnáze zarezervujete přímo na našich webových stránkách. V rezervačním systému uvidíte volné termíny a jednoduše si zde zvolíte typ i délku masáže. Využít můžete také rezervaci po telefonu. Jsme vám k dispozici na telefonním čísle +420 734 331 444.

Pro optimální relaxaci doporučujeme při první návštěvě proceduru trvající 90 minut. Ideální volbou na začátek je například Aroma Relax nebo kterýkoliv z našich rituálů.

Před první masáží se do salonu dostavte raději s drobným předstihem (cca 15–20 minut). Terapeutky s vámi proberou vaše přání, preference a také celkový zdravotní stav. Poté vás zavedou k lůžku, kde budete mít soukromí na převlečení.

Další postup se liší podle zvolené procedury. Například tradiční thajská masáž se provádí přes volný úbor (triko a tříčtvrteční kalhoty), který vám před masáží připravíme. Při olejové masáži ležíte na lůžku ve spodním prádle nebo zcela nazí (vhodné pro maximální pohodlí). Využít můžete naše jednorázové spodní prádlo nebo zůstat ve vlastním. Počítejte ale s tím, že při masáži může dojít k jeho znečištění. Dámám doporučujeme pro větší komfort svléknout podprsenku.

Po vysvléknutí si zakryjte intimní partie ručníkem, lehněte si na lůžko a vyčkejte na příchod masérky. Uvolněte se a soustřeďte se na správné dýchání. Intenzitu masáže si podle potřeby upravíte hesly SOFT (žádost o jemnější masáž) a STRONG (žádost o silnější masáž).
Blahodárné oleje potřebují dostatek času na vstřebání. Proto vám po olejových masážích doporučujeme vynechat sprchu. Přebytečný olej můžete utřít do ručníku.

Masáž nevyžaduje žádnou složitou přípravu. Do salonu se ideálně dostavte 15 minut před začátkem masáže, ať máte dostatek času na převlečení a případnou sprchu.

Zhruba hodinu před masáží doporučujeme nejíst. Vynechat byste pochopitelně měli i alkohol. Během celého dne se soustřeďte na dodržování pitného režimu. V den masáže byste měli vypít nejméně o půl litru tekutin více než obvykle.

Pro maximální využití všech pozitivních účinků thajské masáže doporučujeme návštěvu salonu jednou týdně. Pokud vám to nabitý kalendář neumožňuje, zkuste si na masáž vyhradit čas alespoň jednou za měsíc.

Při nachlazení či nevolnosti masáž raději odložte. V případě dlouhodobých zdravotních problémů vhodnost masáže konzultujte s lékařem.

Masáže nejsou věkově omezené. Terapeutky postup a intenzitu vždy přizpůsobí konkrétní osobě. U dětí a seniorů jsou většinou vhodnější méně invazivní procedury, například olejové masáže.

Salon se nachází v samotném centru Prahy v ulici Elišky Krásnohorské ve čtvrti Josefov. V těsné blízkosti (cca 200 metrů od salonu) najdete tramvajovou a autobusovou zastávku Právnická fakulta.

Escape Spa Massage
Elišky Krásnohorské 133/11
110 00 Praha 1 – Josefov
Česká republika
GPS: 50.0905736N, 14.4195211E

Telefon: +420 734 331 444
E-mail: info@escapemassage.cz

Auto můžete zaparkovat například v podzemních garážích Rudolfinum. Garáže jsou od salonu vzdálené zhruba 6 minut chůze. Alternativu představuje Parking Palladium. Z garáží pod obchodním centrem k nám pěšky dorazíte přibližně za 10 minut.

Při online rezervaci budete odkázáni na zabezpečenou platební bránu, kde masáž uhradíte kartou. Na recepci přijímáme kromě platební karty i hotovost.

Přijměte úplnou relaxaci

Darujte odpočinek

Chcete dopřát únik od stresu a napětí svým blízkým? Potěšte je dárkovým poukazem do našeho salonu. Poukazy jsou zabalené v elegantních obálkách. Doručíme je kamkoliv po ČR.

Zjistit více

offer