Získejte první masáž v Escape zdarma

  První masáž zdarma

  Chcete si masáž v našem salonu nejprve vyzkoušet a otestovat si blahodárné účinky thajských procedur na vlastní kůži? Novým zákazníkům nabízíme masáž dle vlastního výběru v délce 30 minut zdarma.

  Zaregistrujte se a poznejte kouzlo tradičních thajských masáží prováděných nasucho nebo dejte šanci relaxačním olejovým procedurám.

  Všechny masáže provádí zkušené thajské a filipínské terapeutky, které získaly odborné vzdělání na prestižních školách přímo v jihovýchodní Asii. Při masážích se řídí tradičními a lety prověřenými postupy. Vy si díky nim můžete dopřát autentické thajské masáže v samotném srdci Prahy.

  Jak získám bezplatnou první masáž?

  Stačí provést registraci prostřednictvím formuláře na této stránce. Vyplněním kontaktních údajů potvrdíte svůj zájem o bezplatnou první masáž. My se s vámi následně spojíme telefonicky, abychom společně vybrali vhodný typ a termín procedury.

  Podmínky první masáže zdarma

  • První masáž zdarma mohou získat noví zákazníci, kteří ještě nenavštívili Escape Thai Massage.
  • Každá osoba smí využít pouze jednu 30 minutovou masáž zdarma.
  • Platnost nabídky je 7 kalendářních dnů od registrace.
  • Poté platnost nabídky zaniká.
  • Registrace platí pouze na 1 zvolený termín. Pokud se do salonu nedostavíte, není možné se na bezplatnou masáž znovu objednat. Po vstupu do salonu budete na recepci vyzváni k prokázání totožnosti platným dokladem.
  • Registrací dáváte svolení, že vás společnost Escape Thai Massage může kontaktovat (e-mailem, SMS zprávou, telefonicky nebo jinými prostředky) pro marketingové účely nebo v rámci průzkumu zákaznické spokojenosti.