Příběh salonu Escape

Přinášíme tradiční thajské masáže a unikátní relaxační rituály do srdce Prahy

Poskytnout lidem únik od každodenního stresu a napětí. S touto vizí jsme v centru Prahy založili unikátní salon, který jsme příznačně pojmenovali Escape. Zaměřujeme se především na tradiční thajské masáže a speciální rituály kombinující aromaterapeutickou masáž s obličejovými procedurami.

Thajský ostrov ve středu Evropy

Náš příběh se začal psát v roce 2017, kdy jsme při cestách po světě poprvé zavítali do Thajska. Láska k této zemi byla tak silná, že jsme zde nakonec strávili několik let života. Během té doby jsme pronikli do tajů místní kultury a zcela propadli thajským masážím.

O to větší zklamání nás čekalo po návratu do České republiky. Chtěli jsme si dopřát stejně kvalitní masáže jako v Thajsku, ale naráželi jsme spíše na podivné procedury, které s thajskými masážemi neměly příliš společného. Proto jsme se rozhodli tento stav změnit a vybudovali Escape.

Spojení tradice a kvality služeb

V salonu se držíme tradičních a prověřených postupů. Při masážích využíváme výhradně přírodní produkty na bázi rostlinných olejů s extrakty z bylinek a koření – prostředky, které se v Asii za účelem relaxace používají již od starověku.

O váš odpočinek se starají rodilé thajské terapeutky, které získaly odborné vzdělání v prestižních školách přímo v Thajsku. Mají za sebou mnohaleté zkušenosti a své dovednosti pravidelně zdokonalují na profesních školeních.

Tradiční asijské postupy propojujeme s vysokým standardem služeb. Zakládáme si na dokonale čistém prostředí, osobním přístupu a profesionalitě našich terapeutek. Ke každé proceduře přistupujeme s maximální zodpovědností.

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vladimír a Kryštof, zakladatelé salonu Escape

Proč zvolit Escape?

Zkušené masérky s odborným vzděláním z Thajska

Přírodní produkty šetrné k pleti a pokožce

Jedinečná relaxační atmosféra a špičkový servis