Dárkové poukazy

Nejlepší dárek je odpočinek

Chcete potěšit své blízké výjimečným dárkem? Dopřejte jim únik od stresu a napětí. V našem salonu zapomenou na každodenní starosti, uvolní své tělo i mysl a načerpají novou energii.

Flexibilní uplatnění

Volbu procedury můžete nechat na obdarovaném.

Elegantní dárek

Poukazy jsou krásně zpracované a zabalené v luxusní obálce.

Doručení až domů

Dárkový poukaz zašleme kurýrem kamkoliv po ČR.

Jak to funguje?

Výběr typu poukazu

  • Na peněžní částku
  • Na konkrétní masáž
  • Na vybraný rituál

Zakoupení poukazu

  • Online prostřednictvím ESCAPE TIME
  • Osobně na recepci salonu
  • Telefonicky na čísle +420 734 331 444

Způsob doručení

  • Vyzvednutí v salonu (vyhotovení poukazu na počkání)
  • E-mailem ve formátu PDF
  • Doručení smluvním kurýrem

Často kladené otázky

Dárkový poukaz vám vystavíme na vybranou proceduru nebo v hodnotě 1 500 Kč, 3 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč.

Během rezervace procedury v systému ESCAPE TIME zadáte číslo a PIN dárkového poukazu. Voucher může být uplatněn také telefonicky při rezervaci masáže na čísle +420 734 331 444.

Dárkové poukazy mají neomezenou platnost. Svůj poukaz tak využijete kdykoliv.

Dárkový poukaz není vystavený na žádné konkrétní jméno (k personalizaci poukazu slouží elegantní obálka). Voucher tedy může využít každý, kdo ho obdrží.

Jde o unikátní číselný kód, který je přiřazený ke každému voucheru. Slouží k identifikaci a ověření platnosti poukazu. Na základě PINu a čísla voucheru můžete dárkový poukaz uplatnit. Proto PIN raději nikomu nesdělujte.

Voucher vystavený na peněžní částku si můžete po založení Escape VIP účtu převést na kredit. Ten pak využijete pro zaplacení jakékoliv procedury. Kreditem můžete uhradit pouze služby v plné výši, jejich doplácení není možné.

Při ztrátě poukazu nás kontaktujte, společnými silami voucher v systému jistě dohledáme. Budeme k tomu od vás potřebovat co nejvíce informací o pořízení poukazu, například datum a čas nákupu nebo typ poukazu. I z těchto důvodů doporučujeme vouchery pořizovat prostřednictvím Escape VIP účtu, který vám zajistí rychlé a snadné dohledání nákupu.

Poznejte kouzlo relaxace

Reference návštěvníků

Dostala jsem dárkový poukaz k narozeninám. Byla to moje první zkušenost s thajskou masáží. Odcházela jsem spokojená a zrelaxovaná. Oceňuji hlavně individuální přístup a čisté prostředí.

- Kateřina Š. -

V Escape jsem si nejvíce oblíbila rituály. Podle aktuální nálady střídám Tranquility a Aloe Vera Mist. Obě procedury mohu doporučit. Masérky jsou milé a usměvavé, stejně jako personál na recepci.

- Markéta H. -

Pravidelně chodím na sportovní masáž, která mi pomáhá s regenerací po tréninku. Se službami jsem spokojený. Vyhovuje mi snadná rezervace online a umístění v centru Prahy.

- Pavel V. -

Krásný salon se zkušenými masérkami. S dcerou sem pravidelně chodíme na aroma masáž. Líbí se nám, že používají kvalitní přírodní produkty. Plánujeme vyzkoušet také obličejové procedury.

- Valentina V. -

V Praze jsem vyzkoušel několik míst, ale v Escape mi thajská masáž sedí nejvíc. Masérky umí na požádání pořádně přitlačit. Pěkné prostředí, uklidňující hudba, na závěr šálek čaje. Za mě spokojenost.

- Robert S. -